O απόλυτα ορισμένος σκοπός του ΑΘΛ.Ε.ΠΟΛΙ.Σ., όπως αυτός προκύπτει από το καταστατικό του επιτάσσει τη…
![](https://www.athlepolis.gr/wp-content/uploads/2016/09/MALIOKOYVARA-3.jpg)
MALIOKOUVARA 2-7-2016 μια υπόσχεση για καυτό φθινόπωρο
Στο ΜΕΛΙ-ΓΑΛΑ , στις 2 Ιουλίου 2016 διασκέδασαν τα μέλη και οι φίλοι του Αθλητικού Επιστημονικού Πολιτιστικού Σωματείου ΑΘΛΕΠΟΛΙΣ με ΡΟΚ μουσική και χορό στο live music party με τίτλο MALIOKOUVARA μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. Καλωσόρισαν το καλοκαίρι και δίνοντας την υπόσχεση ότι το φθινόπωρο του τρέχοντος έτους θα είναι πραγματικά καυτό…
This Post Has 0 Comments