Οι νέες δράσεις από το Σωματείο μας και το Leontario από 1 Οκτωβρίου 19 September 2015 Νέα-Σωματείου Share This Twitter Facebook LinkedIn Email michalis Related Posts Πρόσκληση συμμετοχής στην έκθεση φωτογραφίας “ΑΓΡΥΠΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ” O φωτογραφικός όμιλος ΠΡΙΣΜΑ του Αθλητικού Επιστημονικού Πολιτιστικού Σωματείου ΑΘΛ.Ε.ΠΟΛΙ.Σ. με την συμμετοχή και συμπαράσταση… Βραβεύσεις για το Σωματείο μας και τον Δήμο Παλλήνης Τριπλή τιμή αποτελεί για το Σωματείο μας η βράβευση, από την Ένωση Ελλήνων Λογοτεχνών, του… Δελτίο Τύπου…Βράβευση του 7ο Σχολικού Μαραθώνιου Ανακύκλωσης Την Κυριακή 7 Μαΐου, στο κατάμεστο Πολιτιστικό Κέντρο Γέρακα, με κεντρική συντονίστρια την ψυχή των… This Post Has 0 Comments Leave a Reply Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Name * Email * Website Comment * Δ This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Πρόσκληση συμμετοχής στην έκθεση φωτογραφίας “ΑΓΡΥΠΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ” O φωτογραφικός όμιλος ΠΡΙΣΜΑ του Αθλητικού Επιστημονικού Πολιτιστικού Σωματείου ΑΘΛ.Ε.ΠΟΛΙ.Σ. με την συμμετοχή και συμπαράσταση…
Βραβεύσεις για το Σωματείο μας και τον Δήμο Παλλήνης Τριπλή τιμή αποτελεί για το Σωματείο μας η βράβευση, από την Ένωση Ελλήνων Λογοτεχνών, του…
Δελτίο Τύπου…Βράβευση του 7ο Σχολικού Μαραθώνιου Ανακύκλωσης Την Κυριακή 7 Μαΐου, στο κατάμεστο Πολιτιστικό Κέντρο Γέρακα, με κεντρική συντονίστρια την ψυχή των…
This Post Has 0 Comments